KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

11 Mart 2015 günü kurulan derneğimiz bir yaşını doldurmuştur.

Derneğimiz, bundan tam bir yıl önce DHMİ bünyesinde görev yapan teknik arkadaşlarımızın girişim ve gayreti ile kurulmuş olup, kuruluş günümüz olan 11 Mart tarihini de havacılık teknik elemanları günü olarak ilan ederek faaliyetlerine başlamıştır.

Derneğimiz, DHMİ bünyesinde görev yapan teknik arkadaşlarımızın yıllardır eksikliğini hissettiği her ortamda temsil edilebilme, hak-talep ve isteklerinin ilgili makamlar nezdinde etkili bir şekilde ifade edilmesi ve belki de en önemlisi hep beraber bir arada olabilme, beraber hareket edebilme düşüncesiyle bir araya gelmiş olup, gelinen bir yılın sonunda halihazırda 200’e yakın üyesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Ayrıca derneğimiz her ne kadar havacılık teknik elemanlar derneği olarak isimlendirilmiş ise de kapımızın bizimle birlikte olmak, hareket etmek ve katkı sağlamak isteyen öncelikle tüm havacılık Kurum ve Kuruluşlarının personeline ve tüm Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına da açık olduğunun bilinmesini isteriz.

Bu amaçlarla başladığımız yolculuğumuzun birinci yılı doldurması nedeniyle 11 Mart 2016 günü DHMİ Genel Müdürlük binası yemekhanesinde bir kokteyl düzenlenmiştir. DHMİ Genel Müdür Yrd. Sn. Mehmet KARAKAN, AYGM Genel Müdür Yrd. Erhan Ümit EKİNCİ başta olmak üzere kokteylimize şeref veren Daire Başkanlarına, Memur-Sen ve Kamu-Sen yetkililerine, DHMİ personellerine ve tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz. Havacılık Teknik Elemanlar Günü olan 11 Mart tarihinde yapacağımız etkinlikleri ilerleyen yıllarda daha geniş kapsamlı olarak tüm üyelerimizle birlikte yapmak en büyük arzumuzdur.

Bu güne kadar derneğimize destek veren Kurum ve Kuruluşlara, tüm arkadaşlarımıza buradan sonsuz teşekkür eder tüm havacılık camiası çalışanların desteklerini bekleriz.

 

HAVATED YÖNETİMİ

 

           

               

         

 

 

 

  

     

       

Online Dün Bugün Toplam
1 73 59 87310
Tekil Ziyaretçi İstatistik