GENEL MÜDÜR İLE İSTİŞARE

            02.04.2018 tarihinde Dernekler Platformu olarak Sayın Genel Müdürümüz Funda Ocak Hanımefendi ziyaret edilmiş olup, istişare ve sohbette bulunulmuştur. Son günlerde özellikle sosyal medyada dile getirilen havacılık tazminatıyla ilgili haberler hakkında görüşülmüştür..

 

            Sayın Genel Müdürümüz havacılık tazminatı ile ilgili 2018 yılı içerisinde herhangi bir çalışma olmadığını, yalnızca Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili bir çalışmanın olduğunu ve bundan tüm DHMİ personelinin faydalanmasına yönelik bir çalışmanın yapıldığını söylemişlerdir. Ayrıca Sayın Genel Müdürümüz ülkemizin içinde bulunduğu durumlar sebebiyle 2018 yılının çalışma, üretme ve performans yılı olacağı vurgusunu yaparak birlik-beraberlik içerisinde çalışarak bu süreci atlatmamız gerektiğini beyan etmiştir.

 

            Sayın Genel Müdürümüz; personelimizin sosyal medya hesaplarını kullanırken daha dikkatli ve saygılı olması gerektiğini, ayrıştırıcı ya da farklı söylemlerden uzak durulmasını, Kurumumuzun itibarını zedeleyecek davranışlar içerisine girilmemesini rica ederek tüm mesai arkadaşlarımıza selamlarını iletmişlerdir.

 

            Bundan sonraki süreçte aralıklarla bir araya gelinmesi ve istişarelerde bulunulması noktasında mutabakata varılmıştır.

 

            Sayın Genel Müdürümüze göstermiş olduğu ilgi, alaka ve samimi sohbet için çok teşekkür ederiz.

 

DERNEKLER PLATFORMU:

 

ARFF Derneği (Uçak Kurtarma ve Yangın Görevlileri Derneği),

HAVELTED (Havacılık Elektriği Teknik Elemanları Derneği),

SİHAGÜVDER (Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği),

HAVATED (Havacılık Teknik Elemanları Derneği),

HAVA-ULAŞ-DER (Havalimanları Ulaştırma Çalışanları Derneği)

 

Online Dün Bugün Toplam
1 73 60 87311
Tekil Ziyaretçi İstatistik