DHMİ DERNEKLER PLATFORMU DHMİ GENEL MÜDÜRÜ SAYIN HÜSEYİN KESKİN BEYİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

 

DHMİ Dernekler Platformu başkanlarından oluşan bir heyet DHMİ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin KESKİN’i ziyaret etti.

 

Dernekler Platformunu oluşturan kuruluşumuz bünyesindeki; Havacılık Elektriği Teknik Elemanları Derneği Başkanı Turgay SARIKAYA, Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği Başkanı Şinasi MURATOĞLU, Havacılık Teknik Elemanları Derneği Başkan Yardımcısı Gülhan KARAKULAK, Hava Kurtarma ve Yangın Görevlileri Derneği Başkanı Osman YOLCU ve Havalimanları Ulaştırma Çalışanları Derneği Başkanı Kadir ÖRNEK’ten oluşan heyet, Genel Müdürümüz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin KESKİN'e ziyarette bulundu.

 

Dernekler platformunu makamında kabul eden Genel Müdürümüz Hüseyin KESKİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; birlik, beraberlik ve yönetişimde başarıyı önceleyen bir yöntem ve anlayış ile yola çıktıklarını ifade etti. Keskin, bu kapsamda personelin oluşturduğu platformda yer alan dernek başkanları nezdinde tüm personele selamlarını ileterek teşekkür etti. 

 

Dernek Başkanları, göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı  Genel Müdürümüz Hüseyin KESKİN’e teşekkürlerini ilettiler.

Online Dün Bugün Toplam
1 53 19 88975
Tekil Ziyaretçi İstatistik