ACI KAYBIMIZ...

Çok değerli üyemiz, mesai arkadaşımız, kadim dostumuz, iyi-güleryüzlü insan, Trabzon'lu, Harita Mühendisi, DHMİ Trabzon Havalimanı Başmüdür Yardımcısı İsa GENÇOĞLU geçirdiği elim bir trafik kazası sonrası genç yaşta aramızdan ayrılmış hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Kaza Gümüşhane karayolu Çağlayan Mevkii'nde 18.09.2016 pazar günü saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Gümüşhane'den Trabzon'a doğru gelen İsa GENÇOĞLU yönetimindeki otomobilin, yol kenarında park halindeki kamyona arkadan çarpması sonucu İsa GENÇOĞLU ve oğlu Ali İlker GENÇOĞLU olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Kaza sırasında araçta bulunan eşi ve kızı yaralı olarak hastanede tedavi altına alınmıştır.

Sevgili dostumuz ve biricik oğlu 19.09.2016 pazartesi günü öğle namazını müteakip Trabzon-Çukurçayır-Mısırlı camiinde kılınan cenaze namazı sonrası ebediyete uğurlanmıştır. Yüce rabbimiz mekanlarını cennet eylesin, günahlarını affeylesin , geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler nasip etsin, ALLAH ailesine ve yakınlarına sabır versin inşallah.

DHMİ'nin ve tüm havacılık camiasının başı sağolsun.

Kalbimizdesin İsa GENÇOĞLU...

 

            

 

Online Dün Bugün Toplam
1 48 17 91094
Tekil Ziyaretçi İstatistik