HAVATED 6 YAŞINDA...

11 Mart 2021

Havacılık Camiasının Fedakar Çalışanları,

Bugün itibariyle kuruluş tarihinden itibaren Derneğimizin 6. Yılını geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz.

Türk Sivil Havacılığının hızlı bir şekilde gelişmesinde ve Türk havacılığının dünyada söz sahibi olmasında büyük pay sahibi olan DHMİ Genel Müdürlüğü, yaptığı yatırımlar ve hizmetlerle Türkiye’nin Dünya’da parmakla gösterilir hale gelmesinde öncü olmuştur.

Bütün görev alanlarınızda ulaşılan yüksek başarı düzeyinde hiç kuşkusuz teknik donanım, alt yapı, araç, tesis, malzeme ve ekipmanların sürekli ve sorunsuz olarak faal halde tutulmasını sağlayan fedakâr teknik elemanların büyük payı bulunduğu aşikârdır.

Havacılık alanında Cumhuriyet tarihinin en büyük ulaştırma projeleriyle hizmet kalitesini sürekli yükselterek özverili bir şekilde gece gündüz demeden çalışan, covid-19 salgınında dahi havayolu hizmetlerinin aksamaması ve Havalimanlarını kullanan herkesin konforu, güvenliği ve sorunsuz bir seyahat geçirmesi için özverili bir şekilde görev yapan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Derneğimiz her ne kadar havacılık teknik elemanlar derneği olarak isimlendirilmiş ise de kapımız bizimle birlikte olmak, hareket etmek ve katkı sağlamak isteyen öncelikle tüm havacılık Kurum ve Kuruluşlarının personeline ve tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına açıktır.

Bugüne kadar derneğimize destek veren havacılık camiası içerisindeki her branştan teknik veya teknik olmayan tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunar, tüm havacılık camiasının,

11 Mart Havacılık Teknik Elemanları Gününü” kutlarız.

 

HAVATED YÖNETİMİ

Online Dün Bugün Toplam
2 35 10 48070
Tekil Ziyaretçi İstatistik