11 MART HAVACILIK TEKNİK ELEMANLARI GÜNÜ

Saygıdeğer mesai arkadaşlarımız,

Havacılık Camiasının Değerli Çalışanları,

Bugün itibariyle kuruluş tarihinden itibaren Derneğimizin 5. Yılını geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz.

Havaalanı yapım ve işletmeciliği teknik ve teknik olduğu kadar da karmaşık bir hizmetler bütünüdür. Bu hizmetlerin ifası her şeyden önce havacılık alanında yetişmiş personeller ile mümkündür.

Teknolojik gelişmelere açık olarak her geçen gün büyüyen sektörümüz; bulunduğu saygın, etkin ve başarılı konumuna eğitilmiş insan gücü ile ulaşmıştır. Gururla söylüyoruz ki bu insan gücünde teknik personeller olarak önemli bir yer tutuyoruz.

Bizler HAVATED olarak;

DHMİ çatısı altında görevini büyük bir özveriyle ve bir karşılık beklemeden yapan teknik elemanların haklarını her mecrada savunmak, sizlerden gelen talepleri değerlendirerek çözüm odaklı çalışmalarda bulunmak, ilgili makamlar/platformlar nezdinde bu sorunları ve çözüm önerilerimizi dile getirmek ve takipçisi olmak yolunda görev ve sorumluluk bilincinde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Geçen 5 yıl içerisinde Kurumumuzda gelişen ve yaşanan olaylardan gerekli dersleri de çıkararak daha çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Yoğun bir tempoda çalışmamıza rağmen bu yola gönül vermiş insanlar olarak daha da özveri göstererek siz değerli üyelerimizin de katkılarıyla teknik elemanları hakkettikleri yere getireceğimize inanıyoruz.

Bugüne kadar derneğimize destek veren havacılık camiası içerisindeki her branştan teknik veya teknik olmayan tüm arkadaşlarımıza, DHMİ Genel Müdürü Hüseyin KESKİN Bey’e ve ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunar, tüm havacılık camiasının

11 Mart Havacılık Teknik Elemanları Gününü

kutlarız.

 

HAVATED YÖNETİMİ

Online Dün Bugün Toplam
1 47 30 31522
Tekil Ziyaretçi İstatistik